| Macici_Florin_1982 a întrebat:

Salut, ma intereseaza o piesa de pe Vibe FM. E un remix sau un cover (nu-mi dau seama), la piesa Headstrong Feat. Stine Grove - Tears. Cea de pe Vibe e mai lenta, si are are vocea mai groasa.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Mai lenta decat originalul? Pai Vibe fm nu e cu dance-ul? Ma gandeam ca e remixul lui Aurosonic, dar nu e mai lenta http://www.youtube.com/watch?v=-1I84cqRYLY&feature=youtu.be&t=2m42s :-?

| Macici_Florin_1982 explică (pentru Mădă0611):

Nu e Aurosonic. Ce am ascultat eu este in genul Aurosonic dar are vocea mai groasa si un beat diferit. E un cover sau un remake.
Pe youtube nu am gasit-o. Nici un mix nu e ala.

| Macici_Florin_1982 explică:

Ne mixul Aurosonic. De fapt nu e un mix, cred ca e cover sau remake de altcineva. Mixurile de pe youtube le-am ascultat si nimic. Toate.