| madalinpreda a întrebat:

Salut:-) Ma numesc Madalin si am ceva clipuri postate pe youtube cu mine cantand in dormitor:D Daca aveti placerea sa ma ascultati puteti sa ma gasiti cautand pe net "madalin preda" sau uitati un link: http://www.youtube.com/watch?v=2OC5aR0gsY4 -- Va multumesc frumos!

7 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Nu pot decât să zic succes :D
Cânți foarte bine.
Mie îmi place asta
http://www.youtube.com/watch?v=rI993db9yfA&feature=mfu_in_order&list=UL
Mai ai puțin de lucrat :)

| DyaElla a răspuns:

Mmm se sa zic thinking DA!
Dar dc nu te duci la Romanii au talent? Acolo vei afla mai bine laughing Eu ast sa te vad la tv happy

| KsZ a răspuns:

Canti bine. happy Succesc. O sa-ti apreciez melodiile pe YouTube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canti ft bine happy succes in continuare :*

| BurnInHellSucker a răspuns:

Vei avea asigurat un vot daca te duci la romanii au talent laughing) o sa te faca sa castigi cu siguranta votu ala laughing

| toni_3805 a răspuns:

Buna esti foarte tare sper sa reusesti in viata si daca canti iti garantez ca o sa reusesti dar sper sa nu te superi poate incerci mai multe stiluri de muzica ca dar oricum ai voce si sa nu te superi este ce am incercat si eu am incercat rok dupa rep si mi-am oprit la hip hop cand l-am ascultat pe Adrian tutu ca pa pa

| madalinpreda explică:

Multumesc Frumoshappy