| Dianna_8523 a întrebat:

O stie cineva pe Bubzbeauty? :D Ce parere aveti despre ea? :) Face clipuri pe YouTube. cu tot felul de machiaje, coafuri. e chiar foarte simpatica si se pricepe :) uitati aici un link sa-mi spuneti ce parere aveti despre ea :) http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg sau .www.youtube.com/bubzbeauty

Răspuns Câştigător
| NoName0011 a răspuns:

Este foarte draguta, pentru prima data aud de ea!, face un lucru frumos.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu auzisem de ea pana acum. Pare draguta.

| cristina93 a răspuns:

Aaa da love struck o stiu pe tipa. E chiar super draguta, si se pricepe la make-up smug am luat cateva idei de la ea smug

| Dianna_8523 explică:

O stiu si pe Michelle Phan happy este chiar preferata mea. face lucruri profesioniste! Este chiar superba

| dynasmile21 a răspuns:

Eu o urmaresc tot timpul...este foarte dragalasa si de ajutor happy

| DeeDee a răspuns:

Nu am auzit de ea pana acum, dar imi place ce face^^ i-am dat add si o sa ma duc sa ma mai uit la video-urile ei

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E dragutawinking

| MissChocolatte a răspuns:

Bubi este foarte draguta chiar ma inspirat in anumite situati : machiaj, vestimentatie si frizuri tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! o stiu ce cateva zile, o urmaresc tot timpu.cine are ID-ul ei?big grin daca il stie cineva... spuneti-mi si miebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se pare fff draguta fff amuzanta chiar imi place fata asta happy potrivita pentru rolu de bff laughing

| Rizel a răspuns:

Este ok si face video-uri faine si utile, insa o prefer mai mult pe Michelle Phan http://www.youtube.com/user/MichellePhan You should check her out :D

| Raluuca a răspuns:

Este super tare am vazut toate clipurile ei si imi place cum se machiaza si cum isi face parul si se imbraca
este foarte frumoasa si draguta

| Raluuca a răspuns:

Este foarte tare si imi place mult cum isi face parul si cum se machiaza si se imbraca
este foarte frumoasa si draguta

| Weluka a răspuns:

Eu o stiu de mult timp si o ador:X

| chocopanda a răspuns:

O stiu... e super draguta. Are contpe youtube twitter si facebook :X:X:X:X o ador
:*