| Aizen76 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine sa gasesc o muzica mai veche? Am ascultat zilele trecute marshall mathers (eminem) si sunt sigur ca primele 4-5 secunde din instrumental le-am mai auzit undeva la o melodie mai veche, dar nu stiu unde, desi cred ca era de la ceva rock. Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Eminem ia uneori melodii vechi și le adaptează. Acuma dacă ai da și tu un link ca omul, în următoarea întrebare, pe care să o vadă din nou toată lumea și să asculte, ok. Știm cine e Marshall Matters. Știm și că are sute de melodii. Dă un link. Dar nu ca răspuns mie, aici. Merci!