| DanzRomania a întrebat:

Salut, ma scuzati daca nu am pus unde trebuia topicu da nu stiam unde.big grin asa, as dori si eu sa stiu cum pot emite la un post de radio in afara retelei.ca am ip pe retea ( adica retea de cartier) cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| IoanapSG a răspuns:

Imi pare rau as vrea sa te ajut dar o sa te ajut in alt fel. O sa-ti de ce nimeni nu-ti raspunde nimeni, pentru ca nu intelege nimeni ce ai scris incearca sa o scrii din nou mai corect. big grin happy!