| AlexBitza a întrebat:

Mi-am adus de o melodie mai veche dar nu stiu cum se mai numeste, stiu doar ca in videoclip era o fata de culoare (care si canta, cred ca nelly o chema dar nu stiu sigur)si videoclipul era facut intr-un cartier de negrii si la sfarsitul videoclipului ea iese afara (parca ploua ) si danseaza cu ala. Si inca ceva, pieasa era mai lenta asa nu foarte dar...
Multumesc anticipat!
P. S. Am mai spus dar vreau sa subliniez asta pe fata cred ca o cheama Nelly

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Courtney4you a răspuns:

daca ★ ☆вαву∂σℓℓ☆ ★ are dreptate(si cred ca are) atunci pe fata o cheama Kelly(Rowland)...