| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu stiti cat costa o chitara Ken Lawrence sau cum se scrie, model ca cel a lui James Hetfield, si unde se pot gasi chitari produse de acea firma.

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Sunt greu de găsit dar oricum nu prea ai nevoie de așa ceva. Eu zic sa-ti iei o chitara Fender sau Jackson si gata.

| Starla14 a răspuns (pentru Blamely):

Amice eram doar curios, oricum pana mor o sa am o chitara de aia, oricum vreo 4-5 ani nu imi mai schimb chitara, un ltd ec-400, pe care il detin este foarte bun deoarece are doze emg si chei grover, ce mai...