| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut, peste 2 zile trebuie sa ma duc intr-o excursiehappy la Predeal.faza e ca ma duc cu niste prieteni, prietene, colegi si iubita.duminica seara ne ducem la un club si eu sunt total paralel cu dansulstraight face orice sfat e bun venit, si nu ma luati cu "o sa stii atunci ce sa faci, doar simte ritmu`" pentru ca nu vreau sa ma fac de ras.

1 răspuns:
| Bibi_1645 a răspuns:

Pai ti-as spune BeYourSelf, ca asa te si numesti, vad. happy Dar, vorba ta, e usor de zis si greu de facut. Ce sa zic, nu te apuca de scheme pe acolo, ca daca zici ca nu te pricepi, nu are rost. Ori te dai lovit si zici ca te dor picioarele big grin ori, dansezi pe langa masa pe ritm asa, dai si tu din cap, mai ridici o mana, te faci ca esti interesat de dansul iubitei tale... chestii din astea. Have fun!