| CoolGirlAnnytha a întrebat:

Salut prieteni! Deci am vrut sa va intreb ceva daca stiti ....deci eram in camera cu surioara mea mai mica bine are 10 ani si eu faceam curat prin camera si a inceput pe disneychanel desenele alea cu fetele alea doua... shake it up se numeste din cate mi-a spus ea si la sfarsit am auzit o super melodie care imi place mult nu stiu cum se numeste daca puteti sa imi dai tot episodul sa il revad nu stiu cum se numeste stiu ca au facut parca o tabara pentru niste copii si fratele lor mai mic ii placea de o fata pe nume suzi ii zicea daca puteti va rog sa imi dati episodul va rog multumesc funda daca e intreg si nu trebuie neaparat pe romana ca de acolo ma descurc cu melodia mersi

1 răspuns:
| Metaloco a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti pe youtube melodiile celor doua fete ca de obicei in serialul ala baga melodiile lor