| Jigokunokishi a întrebat:

Salut Prieteni! Este cineva care imi poate da link-ul de la un site de unde sa invat arpegiile sau sa imi explice care e treaba cu ele Vas fi foarte recunoscator happy

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Poate te referi la acorduri arpegiate... Din ce-am vazut eu pe www.songsterr.com, la toate melodiile arata exact ce corzi trebuie sa ciupesti, nu-ti zice doar acordul.

| Jigokunokishi explică:

Daca nu intelegeti intrebarea, Ciupitura la chitara, Daca imi puttei explica cand ti acordul care coprzi trebuie ciupite ( stiu ca alea de jos, d ar la basi chitari trebuie doar o corda de sus sau acele corzi care le ti ) Va rog mult astept ajutor happy!