| gabyTzu68 a întrebat:

Salut prieteni/ne! Imi place nespus de mult muzica "anilor '80", am cautat pe net si am gasit un post de radio super (Radio Stad den Haag), dar nu pot downloada muzica de pe el. Banuiesc ca trebuie sa existe vreun programel care sa te ajute, dar nu am cunostiinta de el. Daca stie careva cum se numeste va rog spuneti-mi si mie...va multumesc anticipat si va doresc o zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu poti face altfel, adica intr-o maniera legala, atunci nu mai incerca sa download-ezi ci asculta in direct, nu?! :-)

| sigmanet a răspuns:

Eu zic ca e bine sa asculti postul de radio si sa mai eliminam pirateriahappy.