| Mâcrofon a întrebat:

Salut, spuneti-mi melodii ca: dansul pinguinului, coco jumbo, heyo captain jack
funda plus vot la toate

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Adica dansuri? Mai stiu eu unul in afara de alea pe care le-ai zis tu: Meneito, si parca mai era unul, Macarena.

| gigel68 a răspuns:

Am vazut-o si pe asta... dansu` pinguinului langa coco jambo si captain jack... laughing
mr. president, captain jack, la bouche, dr. alban, etc. rupeau discotecile in 90. dansu` pinguinului e o porcarie pe care danseaza mosnegii libidinosi si babele care n-au fost violate cum trebuie.

| MeMeMe97 a răspuns:

Macarena
meneito
ase re je
catnagio-crazy frog sunt mai multe

| monicutza_5552 a răspuns:

Macarena - Los del Rio