| iliusha96 a întrebat:

Salut, spuneti-mi niste programe prin care as putea sa compun melodii ca sa imi fac propriile mele cintece.adica sa`mi compun melodia si versurile eu singur.si programe bune prin care as putea sa`mi inregistrez vocea-sa pun melodia care am facut`o eu si sa cant.am voce frumusica si as vrea sa incerc.multumesc

Răspuns Câştigător
| DarkSkittles a răspuns:

Fundita?

3 răspunsuri:
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Fruty LoopswinkingBafta!

| DarkSkittles a răspuns:

Garageband. asculta pe youtube ce super sunt melodiile facute cu el trebuie sa-l cumperi de pe net. ti-l poti instala doar daca ai calculator mac, nu windows scrie pe net garageband pret si dupa aceea scrie tot aici parerea ta despre aplicatie.

| iliusha96 explică:

Da e super garageband.n`am cuvinte