| George1176 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie cum se numeste maneaua aia a lu' Gigi Becali?
era asa: Suntem cu Gigi Becali si cu el noi ne mîndrim suntem cu Gigi Becali Steaua o iubim, Haide Gigi hai Becali haide Steaua hei hei. big grin app nu sunt stelist, dar azi mi-a venit sa o cant

Atenție nu mi-o dati pe 220.ro ca nu știu ce are de îmi merge greu. puteți sa o găsiți pe YT?big grin

2 răspunsuri:
| Int3rzys a răspuns:

Sorinel de la plopeni -steaua
http://www.youtube.com/......ttp?/watch Funda?

| alexandra_4554 a răspuns:

Bai sincer nu stiu cum se numeste dar mel o canta copilul de aur, ori cum cred ca se numeste steaua e numai una