| marian9313 a întrebat:

Salut,stie cineva ceva melodii electro noi 2012?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Album : Summer Hits Electronic 2012
Edition : #1 The day beach best! (UNMIXED)
Track : *28
Gender: Electro House / Dance
Duration : 66min
File: 156Mb

Track list [ EXCLUSIVE ] :

01. LMFAO - Best Night (feat. will.i.am, Goonrock & Eva Simons)
02. Ekow & Snoop Dogg - Closer
03. Pulsedriver - Rock The Shit (Original Mix)
04. Klaas & Bodybangers - I Like (Bodybangers Edit)
05. Sidney Samson vs. Tara McDonald - Dynamite (Nicky Romero Remix)
06. Bingo Players - Rattle (Original Mix)
07. Static Revenger & Angger Dimas - Long Time (Takin My Time ft Good Feeling mix Mati Deibe) (Static Revenger Electro Mix)
08. Elen Levon feat. Israel Cruz - Naughty (Vandalism V8 Club Mix)
09. ID
10. DJs From Mars & Fragma - Insane (In Da Brain) (original radio edit)
11. ID
12. Lazy Rich Feat. Lizzie Curious - Boom! (Bruk Remix)
13. Reepr - Higher Ft Ennovi (Buckeye Red Remix)
14. Spencer & Hill ft. Nadia Ali - Believe It (Original Mix)
15. ID
16. Pink Is Punk - King Of Destiny feat. Jack Jaselli (The S Remix)
17. SonicC - Pills N Thrills (Original Mix)
18. The Wanted - Glad You Came (Alex Gaudino & Jason Rooney Club Mix)
19. Goldfish - Soundtracks & Comebacks (Fedde le Grand Remix)
20. ID
21. Swanky Tunes, Hard Rock Sofa - I Wanna Be Your Dog (Big Room Mix)
22. Medcab - I'm A Man - The Young Punx Remix
23. ID
24. Martin Solveig with Dragonette - Big In Japan
25. The Wanted - Lightning (Chuckie Club Mix)
26. Skylar Grey - Dance Without You (R3hab Remix)
27. JELO - Party Time (Original Mix)
28. Gravitonas - Religious (Dada Life Remix)

Album : SUMMER HITS ELECTRONIC 2012
CDmix : #2 Night House Disco In the beach! (UNMIXED)
Tracks : 24*
Genero : House - Tech House
Duracion mix : 52min
File: 124Mb

Track list [ EXCLUSIVE ] :

01. Etienne Ozborne, Richard Beynon - I Don't Wanna Stop (Original Mix)
02. Wally Lopez - Welcome Home (Bingo Players Remix)
03. RLP and Barbara Tucker - R.E.S.P.E.C.T.
04. Round Table Knights - RTK Fruitsalad (RMX 16bit)
05. Hatiras - Mmhmm (Original Mix)
06. Richard Grey - Lady (Federico Scavo Remix)
07. Nick Terranova & Dima K - She Is Disco (Original Mix)
08. ID
09. Peter Brown, Lucas Reyes - Down & Dirty (Cristian Moxt Remix)
10. Sneaky Sound System - We Love (Pleasurekraft Remix)
11. Alex Cvetkov - Tanzania
12. ID
13. Charles Feelgood - Burn This (DJ Exodus & Reepr Remix)
14. ID
15. Lissat & Voltaxx -The Walk (Original Mix)
16. Parov Stelar - The Phantom (Riva Starr Remix)
17. Plastik Funk, Dave Kurtis - House Music (Original Mix)
18. Denis Naidanow feat. Juan Magan - Shuri Shuri (Crazy) (Bodybangers Remix Radio Edit)
19. Robbie Groove & Mattias Feat. CeCe Rogers with Master Freez - You Droid
20. ID
21. Loleatta - Fuzzy Heads
22. Paul Strive - Bamoa (Original Mix)
23. Tradelove - Parap
24. ID

Album : Summer Hits Electronic 2012
Edition : # 3 After Melodic Sound (UNMIXED)
Track : *30
Gender: Trance / Progressive House / Dance
Duration : 86min
File: 199Mb

Track list [ EXCLUSIVE ] :

01. Steve Smooth Feat Luvli - So High (Inphinity & Kalendr Remix)
02. Marcel Woods - Inside Me (Bassjackers Remix)
03. Donati, Amato - Falling (Jesse Voorn Remix)
04. Paris Avenue - My Life Is muzica (Groovenatics Remix)
05. Andrea T Mendoza vs. Tibet feat. AJ - Get Dat Love (Love Club Mix)
06. Ferry Corsten - Check It Out
07. ID
08. ID
09. Lady Gaga- Marry The Night (Quintino Remix)
10. KillBeatz - She Whines it feat. Da Hit Boys (Alex.R Remix)
11. Tom Novy & Veralovesmusic feat. PVHV - Thelma & Louise (Club Mix)
12. ID
13. Chrizzo & Maxim feat. Amanda Wilson - Runaway (Ian Carey Remix)
14. Manuel De La Mare, Luca Monticelli - Guerrilla (Original Mix)
15. Basto - Again and Again
16. Avicii - Levels (Original Mix)
17. ID
18. Chris Montana & Chris Bekker - Tribiza (Swanky Tunes Remix)
19. Rom Wilde & Man Like Him - Aria (Ken Loi Remix)
20. Rebecca & Fiona - Hard (Mysto And Pizzi Remix)
21. Laidback Luke & Sander Van Doorn - Who's Wearing The Cap (Original Mix)
22. ID
23. Serge Devant feat. Coyle Girelli - On Your Own (Thomas Sagstad & Mike Hawkins Remix)
24. Avicii Vs. Chuckie, Calvin Harris & Rihanna - We Found Darkness (Magnus Thorlacius Mashup)
25. Ke$ha - Your Love Is My Drug (Dave Aude Radio Edit)
26. Mischa Daniels & Sandro Monte feat. J-Son - Simple Man (Sandro Monte & Andres Cabrera Rework)
27. Adrian Lux - Alive (Original Mix)
28. David Guetta - Titanium (feat. Sia)
29. Kaskade ft Rebecca & Fiona - Turn It Down
30. Dirty South & Those Usual Suspects feat. Eric Hecht - Walking Alone (Original Mix)

Alte detalii vezi in mesaj privat. Bafta!