| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia aia din Zack si Cody cand este concursul de muzica unde participa trupa lor si trupa lui Mady. Aia cu:
"A sunat, sa ne distram..."
Daca puteti sa-mi ziceti si un video cu melodia, e ok. Daca nu, nu-i nimic.happy

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Melodia este din episodul 9 ''Formatia din Boston''
Aici e melodia pe engleza:http://www.youtube.com/watch?v=KptPtlb8AbA
Uita-te aici la episod:http://www.peteava.ro/......din-boston

20 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Cu placerewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cryys, eu cred ca melodia se numese s-a sunat, sau a sunat, s-a sunat de distractie, s-a sunat sa ne distram. Melodia este din episodul 9 care se numeste '' Formatia din Boston''. Asta e parerea mea Cryys. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia se numeste 'a sunati ' si scrii pe google zack si cody a sunat audio.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca se numeste,, a sunat**

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formatia din boston

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu cum se numeste cand danseaza zack si max...pentru. ca imi pluashe mult...id'u meo e Alby_Notza_My_Cotza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu are videotongueDar daca u crezi, cauta singuraphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste formati din boston

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Go dance usa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa scrie pe internet:"zack si cody-a sunat" si iti da dar numai versurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, stiu ca in engleza melodia se cheama "School's Out", dar in romana cred ca "A sunat"...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu da cea dn ep 28 cu fantuzoaica de la fnal cand danseaa toti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fggghhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu una am scris a sunat sack si cody

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia aia din Zack si Cody se numeste,, Rock Square''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia din Zack si Cody se numeste Rock Square. Vreau sa va mai spun ca nu este nimic imposibil ca sa o gasiti. Trebuie doar sa scrieti Zack si Cody liniuta formatia din Boston.
Trimitetile un mesaj din partea mea.