| biancacric a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din urmatorul video?(sau cine a compus-o) https://www.youtube.com/watch?v=BozS5UphLMU
Multumesc!

4 răspunsuri:
| havirneanu a răspuns:

Melodia se numeste Louisbille Stroll a lui Dani Strombackwinking Funda?

| biancacric explică (pentru havirneanu):

Nu este melodia asta.

| havirneanu a răspuns (pentru biancacric):

Scuze se pare ca Siri si Shazam mai de lucru atunci... laughing dar e si vina mea ca nu am verificat mai intai... Scuze pentru acest lucru sad

| havirneanu a răspuns (pentru havirneanu):

Mai au de lucru atunci*...mi-e si foame de litere din cate vad laughing