| ary_7157 a întrebat:

Salut.Stiti ceva melodii in limba germana disco sau house? mersi tongue

5 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Incearca Schiller, Basshunter si Alex C feat Y-ass.Au mel house, unele in germana...altele in engleza... dar ei sunt nemti. laughing

| Butsilee a răspuns:

Toate melodiile pe care le stiu, au doar un vers in germana thinking nu cred ca te ajuta cu ceva straight face

| ExpertHost a răspuns:

Din pacate, e cam vechi dar e singurul care il stiu: MoDo

| cripistinna a răspuns:

Hello...Pai mie imi place mult Lafee-Heul doch, e mai mult rock, dar imi place cum canta tipa.