| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu melodii noi house, disco, romaneasca! Multumesc. dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Al3x2010 a răspuns:

Pitbull:international love; alb negru:magical love; pitbull:shut it down; willow:whip my hair; andra:something new; mafia:cat poti tu de tare. Sper ca sunt bune. Funda:d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pitbull:international love;alb negru:magical love;pitbull:shut it down;willow:whip my hair;andra:something new;mafia:cat poti tu de tare.Sper ca sunt bune.Funda:d