| мαria a întrebat:

stiti cumva cum se numeste melodia iar in videoclip erau trei fete care cantau una cu parul negru alta cu parul negru creola si o fata cu parul blond si in videoclip era ca un fel de preselectie pentru dansuri si mai multi oameni dansau?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sugababes-Ugly- http://www.youtube.com/watch?v=4nD2vZfdzGg

4 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Pfflaughing.
E ceva de la Sugababes? thinking
Round round...sau push the button.
Incearca sa ne spui mai multe informatii big grin.

| мαria explică:

mai spunea ceva cam asa personality reflects name and if i'm ugly then

| multimoak a răspuns:

M ai lamurit bustean laughing da- ne mai multe informatii... ce gen era, poate stii formatia, daca e veche sau abia a aparut...

| zuzu_7632 a răspuns:

Sugar babes dar nust videoclipul