| Gino95 a întrebat:

Stiti cumva o aplicatie pentru iPhone in care pot asculta muzica fara sa fiu conectat la internet?

2 răspunsuri:
| EsteraIulia1918 a răspuns:

Poate ca raspunsul meu nu prea are sens, insa, de obicei melodiile trebuie cumparat, sau downloadate ilegalsad sunt aplicatii( pe android) de muzica clasica, dar sunt ori particele, ori... cu nonsenslaughing iti poti lua o cartela pentru net, sau gasesti tulaughing

| Edy_Edy_1975 a răspuns:

Poti sa iti ei sound cloud si sa le dai share pe sound loader ca sa le asculti fara net melodia se descarca automat cand ii dai share