| FuNNy121431 a întrebat:

Salut,stiti cumva unde se tin cursuri de tobe (m-ar interesa percutie) in Craiova? Inafara de liceul de arta.
Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| ash87 a răspuns:

Incearca mai bine sa-ti gasesti propria voce. Poate ca e mai bine ca nu gasesti cursuri, poate ca vei fi nevoit sa explorezi, in loc sa iei de bun tot ce-ti zice cineva care e doar inca un prof.

Fa cu toba doar lucruri care iti mentin sentimentul ca esti tu, indiferent de stil, de tempo (daca vrei neaparat tempo), indiferent de orice, sa fii tu. Vrem sa te ascultam pe tine, nu pe elevul profesorului cutarescuwinking

| FuNNy121431 explică (pentru ash87):

Pai eu vreau sa stiu daca se gasesc cursuri, pentru ca vreau sa invat sa cant la tobe.