| retro a întrebat:

Stiti unde se fac cursuri de chitara sau tobe?

6 răspunsuri:
| MariusFurduescu a răspuns:

Buna, pentru cursuri de chitara te pot ajuta eu. Metoda mea este foarte simpla: lectiile le vom creiona in functiile de nevoile tale si de preferintele tale in materie de muzica. Iti voi exemplifica teoria muzicii cu piese pe care tu le vei alege, pentru a fi mai distractiv pentru tine. Ma poti contacta la: marius_furduescu@yahoo.com, www.lectii-de-chitara.ro/about/marius-furduescu-3/

| alecsandor a răspuns:

Salut, eu sunt profesor de chitara - daca esti din Bucuresti ti-as putea fi de folos. Ma poti contacta la adresa alec_sandor @ yahoo.com, iar aici ai toate detaliile despre lectii:
http://www.lectii-de-chitara.ro/lectii-de-chitara-guitar-lessons/

Mult succes!

| EU1139 a răspuns:

Liceul de muzica George Enescu
Adresa: Str. Gheorghe Manu nr. 30, sector 1
Telefon: 021/650. 59. 75

| AddaXD a răspuns:

Intra pe www.nextstar.ro acolo te poti inscrie :)

| mihai101ro a răspuns:

Lectii de chitara se pot face la Music Academy http://www.musicacademy.ro : cursuri de initiere dar si pentru avansati. Se pot completa cu ore de educatie muzicala si arte ale spectacolului