| CosminRR a întrebat:

Salut.
Stiti vreun profesor care sa ofere meditatii de chitara in Buzau? Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| samiZiciPompier a răspuns:

Incearca la liceul de arta, domnul profesor de chitara Marius Ragalie. Este cel mai bun din oras happy

5 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Eu nu știu.dar poți întreba un profesor de muzică.De obicei, ăștia le au cu asta. Încearcă.

| CosminRR explică:

D33a_6107 cu siguranta te voi anunta cand voi gasi un profesor bun
p s.nu pot sa.ti trimit mesaj privat...imi poti lasa id.ul tau de messwinking

| AlleSss a răspuns:

Nu stiu, dar daca primesti imi trimiti un mesaj si mie? Te rog! Mersi!

| CosminRR explică (pentru AlleSss):

D33a_6107 cu siguranta te voi anunta cand voi gasi un profesor bun
p s.nu pot sa.ti trimit mesaj privat...i.mi poti lasa id.ul tau de messwinking

| AlleSss a răspuns (pentru CosminRR):

Paunalexandra2000...Ms!