| Biib133 a întrebat:

Ştiu că poate sună prostesc, dar am auzit zilele trecute la televizor o melodie chiar faină...Era pe Disney Channel, la show-ul ăla Shake it up.La ziua unei tipe Dina sau ceva de genu...Nu ştiţi cum se numeşte melodia şi cine o cântă?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Tim James si Nevermind-Twist my hips
Funda?

| Rocker4Ever a răspuns:

Se numesdte Twist My Tips fundita?

| мίяωηα a răspuns:

Twist my hips - Shake it up : http://www.youtube.com/watch?v=U6NLCTn0Juk

| Biib133 explică:

Mersi tuturor pentru ajutor si stiu ca poate vreti toti funde dar faza e ca am dat funda primului raspuns...dar multumesc oricum si toti meritati funde dar uite ca nu pot sa va dau tuturor, poate la intrebarile din viitor. sad Multumesc mult oricum!