| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Buna prieteni! Cred ca stiti cei ce va uitati la Disney Channel reclama aceea de scurta durata a lui Selena Gomez numita:"Selena Gomez Girl Meets in the World". In faza aceea cand este ea cu fanii si ii canta o melodie care suna cred asa(din ce am auzit eu nu radeti de mine pentru ca nu stiu melodia!):"And a me, and the silence". Stiti cumva cu se numeste melodia? Si sa nu uitam de funda mare si balonata!

Răspuns Câştigător
| OHmyGosh a răspuns:

Ce silence?:)). Este asa:You are the thunder and i am the...etc.E Naturally:x.Foarte frumoasa melodia.Are sai disc de platina si mereu e data la radio.Isti zic ca o stiu, pentru ca SEL e idolul mea si ii cunosc melodiile oriunde in lume. Uite aii videoclipul Naturally:http://www.youtube.com/watch?v=a_YR4dKArgo

Nu-i nimic daca ai gresit.

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=a_YR4dKArgo
Asta este
Selena Gomez & The Scene - Naturally
Funda?; d

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna se numeste

naturally

| ana1995 a răspuns:

Pai nu stiu cum se numeste melodia, dar poti intra pe youtube si scrii selena gomez girl meets world si iti da acolo episoadele si o sa iti dai seama tu. mai asculti piesele ei si o sa iti dai seama.

| CristinaLăvMucAnonim explică:

Nu este niciuna dintre raspunsurile voastre sorry broken heart

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Cred ca se numeste Selena Gomez-Me silence