| radwoo24 a întrebat:

Tocmai mi-am facut un post de radio pe net si am ascultatori in jur de 10 dar, as vrea sa am mai multi ascultatori. Stie cineva cum pot aduce mai multi ascultatori?

Răspuns Câştigător
| stefanutza27 a răspuns:

Scrie la statusul de pe toate retelele sociale pe care ai cont ceva de genu: "Ati auzit de radio (numele). E cel mai tare. Il puteti gasi pe www.****. ro/com" Asta e cea mai buna forma de reclama. Succes!

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Dami adresa radioului ca te asc si eu big grin

| radwoo24 explică:

@stefanutza27 mersi mult funda

| daywalkerkid a răspuns:

Da niste meesssuri pe mess si scrie in mesuri ca da`i si dedicatii si ca pui melodii la alegerea ascultatorilor.