| raulXXX a întrebat:

Mi-am facut un post de radio online prin sam broadcaster si nu-mi arata cati ascultatori am, cum fac, cel mai bun si rapid raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Intri acolo in contul MyRadioStream si vezi acolo la listen cati ascultatori ai.

| georgianaionescu a răspuns:

Pai intri la shoutcast unde le leghezi ca admin iar pe fata iti arata cati ascultatori ai avut cel mai mult si cati ai in momentul acela
Uite spre exemplu kiss fm avem adresa servarului http://80.86.106.136/
Priveste sectiunile listen peack care este numarul maxim de ascultatori iar un rand mai sus scrie Stream is up at 32 kbps with 6380 of 10000 listeners (6077 unique) e aia 6077 sunt ascultatori din acel moment
A doua varianta dar depinde ce soft folosesti daca ai SAM iti scrie in partea dreapta jos in casuta galbena acelasi lucru si cu showtcast e la fel dar ti scrie jos langa ceas

| NotoriousG a răspuns:

Mai bine il faceai prin Winamp. te uitai pe youtube si cautai programele necesare.