| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! Am 13 ani si imi place genul de muzica ROCK, RAP,DUB, ELECTRO. Vreau sa stiu ce parere aveti despre melodiile mele preferate.

Fall Out Boy - My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up)

Disturbed - Down With The Sickness

Skrillex - Cinema

Fort Minor- Remember the name

Linkin Park - Numb

Linkin Park - In The End

Linkin Park - Burn It Down

Almost over now

Breaking Benjamin - Dance with the devil

Breaking Benjamin - Diary of Jane

Breaking Benjamin - I Will Not Bow

Skillet Monster

Skillet Hero

Three days grace-time of dying

Sick Puppies - You're Going Down

Max Farenthide - Number One

CAT MAI MULTE PARERI

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Am ascultat si eu Fall Out Boy pana la vreo 13-14, dar "My Songs Know What You Did In The Dark" chiar nu-i reprezinta.Nu-mi place.
http://youtu.be/Alh6iIvVN9o
Oricum ai gusturi destul de ok pentru varsta ta.Si eu ascultam trupe ceva mai comerciale la 13. Dupa cum ti-a zis si Zerg, in viitor poti incerca sa-ti largesti orizonturile in materie de rock.Iron Maiden,Black Sabbath,Metallica,Led Zeppelin,Alice in Chains,Nirvana,Uk Subs,Smashing Pumpkins, Rammstein, AC/DC, Rolling Stones, Pink Floyd...Trupele de genu' au format baza rockului.Ai putea sa le incerci...

| Polaris a răspuns:

Păi... ai 13 ani, deci cred că e... normal.

| Nucreeed a răspuns:

Atata timp cat nu asculti manele sau orientale/portugheze :-& eu zic ca e ok big grin

| Duucu a răspuns:

Fort Minor - Remember the name
Disturbed - Down With The Sickness
Asta 2 sunt mai bune, restul sunt pișate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disturbed, Linkin Park, Breaking Benjamin, Three Days Grace si Skillet ascult si eu. Mi se par in regula. Sunt trupe foarte bune, chiar daca unii au alta parere.

| FearOfTheDark a răspuns:

Disturbed e ok, de multe n-am auzit iar restul le ascultam la 10 ani.

| Чернобыль a răspuns:

Breaking Benjamin si cu Linkin' Park sunt bestiali.

| PolishJew a răspuns:

O sa le incerc mersi mult de pareri

| Zerg a răspuns:

Sunt ok melodiile...
Dar poti incerca sa te "extinzi"...adica poti incerca si noi genuri.
Uite ce iti recomand, mancar sa asculti.
Iron Maiden - The Trooper; Childhood's End; Fear of the Dark; Judas Be my guide; no prayer for the dying; seventh son of the seventh son; Deance of death (preferata mea); Brave new world; killers; the clairvoyant; children of the damned; etc etc etc. Vezi si tu daca iti place ceva din lista asta. Daca vrei mai multe melodii...contacteaza-ma.