| SchwarzeSonne a întrebat:

am ascultat melodia de la Schnuffle de pe Youtube cu Draculasenia lui draguta si ma Manipuleaza Melodia cred ca ma aflu sub influenta lui acum ma controleaza cu Mesaje Subliminale uite ce melodie Subliminala http://www.youtube.com/watch?v=3sTiWPGup9k&feature=playe r_embedded

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| SchwarzeSonne explică (pentru anonim_4396):

Pai tu stii de ce pentru ca ma aflu controlat mental eu cand ma uit la Schnuffle imi vine sa fug cu Copii cu Acadele si sa le Rontaim si ei baga mesaje subliminale ascunse ca sa facem asta sa fugim cu Copii sa mancam acadele ma refer la Controlul Mental MK-ultra