| RoGaming a întrebat:

Am auzit la radio cat stateam la Petru sa imi iau de mancare, o melodie, dar nu am avut timp sa retin prea multe versuri din ea. Am retinut ca era voce feminina si canta destul de rapid. Refrenul suna ceva de genul "go please go please go please" sau "no please no please no please" nu stiu sigur. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| 1WizKhalifa a răspuns:

Pot sa te ajut daca imi spui la ce ora s-a intamplat si ce radio era

| RoGaming explică (pentru 1WizKhalifa):

Era pe la 8 si ceva seara, dar nu stiu ce radio asculta cei de la Petru laughing