| AlaSilvian a întrebat:

Am descarcat un videoclip si cand dau pe Media Player canta melodia dar video nu apare....Am alte videoclipuri si la acelea merge si video.Ce sa fac?

1 răspuns:
| BuLLeTDizzY a răspuns:

Eu iti recomand sa descarci cu acest videoclipurile/melodiile(fara video) cu acest program: http://www.downloadconvertvideo.com/ bifezi 3GP sau MP4 apoi introduci URL-ul (link-ul) de la clipul de pe youtube si apoi click pe ''convert''. Dupa ce se face conversia o sa iti apara un buton cu rosu si negru pe care scrie "Download" dai pe el alegi unde sa se salveze videoclipu/melodia, dai "Save" si ti se descarca! Baftaaa, sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA? :o3