| PDSilver a întrebat:

Am fost ales ca DJ pentru un carnaval si am nevoie de ajutor! Mi-am facut o foaie cu diferite genuri de muzica de la manele la trap si am nevoie de niste muzici dansante care nu sunt manele de ex:

meneaito, gangnam style, macarena, dansul pinguinilor etc! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu colegii si prietenii tai si lasa forumul, ca noi nu stim ce preferinte muzicale au prietenii sau colegii tai.

| REMiXDJ a răspuns:

Ce vrajeala ai! Ha ha.Tu nu ai muzica pentru nunti si vrei link-uri moca pe aici.Un DJ adevarat se descurca, munceste, cauta pe net si mixeaza melodii, deci go go la treaba vere! Ha Ha! Auzi la el - Dansul Pinguinilor - asta e pentru nunti