| sarjux a întrebat:

Am luat niste casti care cand le pun pe PC mi se aude doar partea stanga. daca le pun pe telefon mi se aud amandoua ..deci e clar ca e de la PC stit ce trebuie bifat/debifat sau unde sa umbu sa se auda amandoua? Multumesc!

2 răspunsuri:
| cavaleresc a răspuns:

Salut! Poate e de la PC cand bagi castile uitate jos in bara in partea dreapta o sa iti apara ceva... Dai acolo si modifici tu si le testezi. Sper ca ti-am fost de folos... Bafta!

| sarjux explică (pentru cavaleresc):

Nu e de acolo, am incercat asta, am aflat ca e de la mufa de la placa audio mersi oricum happy