| Xperson a întrebat:

Salut, TPU am nevoie de un cintec in limba franceza(vesel, pentru o fata in virsta de 12-13 ani), voi cinta la un concurs international in mai insa am nevoie urgent de o piesa reusita...va rog mult spuneti-mi macar una! dau funda la piesa care imi place

2 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai in franceza am asa:
1.alouette(sau cum se scrie)
2. l'ours
3. le vent(sau cum se scrie)
4.mon chat
astea le-am facut si eu la scoala.thinking sper ca te-am ajutat:X

| Xperson explică:

Mda,,, eu nu sunt chiar unn copilas pentru asa muzica, iti bati joc de mine sau ce?