| Bbbtfss a întrebat:

Salut TPU, am nevoie de versuri stil trap pentru o piesa, poate avea injurturi etc, DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca nici versurile nu esti capabil sa ti le faci singur, la ce dumnezue vrei sa mai canti trap?
Cele cu injuraturi si vulgaritati sunt cele care sunt eliminate primele din asemeena muzica, nefiind cotate ca "muzica", ci ca gunoaie.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca nu este chiar atat de greu sa compui tu niste versuri.Incearca macar, sigur te vei surprinde pozitiv.Bafta!

| siriusblack98 a răspuns:

Trebuie sa dai bani nu funda pentru asa ceva.

| MistarGoGu a răspuns:

Boss suntem in 2024 exista AI ii dai câteva sugestii si " Mesteru " AI iti compune cat ai zice PIMP *( PESTE ) ca tot vrei tu melodie cu pornosaguri. Nu cred ca POATE sa ii întreacă pe cei de la BUG Mafia cu Melodia lor de suflet... Olimpiada *( de F##ut. etalat si S##t )
Spor la compus cu AI in suflet