| Cornellp a întrebat:

Am nevoie urgenta sa downloadez poemul Miorita de Tudor Chiriac.
Un site cu melodia:http://www.moldovenii.md/md/people/65/play-audio/id/2054

Dar nu stiu cum sa o downloadez de acolo. Am nevoie urgent!
Poate stiti voi alte surse.

1 răspuns:
| MasterGoldX a răspuns:

O solutie ar fi sa instalezi extensia pentru Firefox, DownloadHelper, poti downloada video, fotografii, mp3 de pe diferite site-uri. daca il instalezi, merge sa downloadezi mp3-ul chiar de pe site. alta solutie ar fi sa o gasesti pe youtube si sa bagi adresa web al videoclipului pe diferite site-uri online youtube to mp3 (exp: youtube-mp3.org).