| elenutzzy a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot sa downloadez orice fel de muzica? Va rog am nevoie urgent!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu eu un program cu care poti sa scoti muzica de pe youtube in ce format vrei tu(mai ales ca pe youtube gasesti cam ce melodie vrei. uite link de download:http://www.softpedia.com/progDownload/aTube-Catcher-Download-77461.html

6 răspunsuri:
| Anto97 a răspuns:

Www.fisierul meu.ro
poti sa iti faci cont dar merge si fara :*:X

| annie_9752 a răspuns:

Incearca www.fisierulmeu.ro! Sper ca ti-am fost de ajutor! O zi buna si mult succes!

| LightBlue a răspuns:

Incearca pe fisierul meu.ro

| madagascar a răspuns:

Www.tubidy.com merge foarte bine