| afaefasfczxxxxxx a întrebat:

am si eu nevoie neaparat de un playlist pentru revelion-- genuri [ disco, latino, etno dar mai moderne de dans gen jaga jaga, si manele tot de dans, orice gen dar sa fie de dansat] Dau funda si raspunderi repedeeee

14 răspunsuri:
| Lavy_4392 a răspuns:

Adi de la Valcea si Cristi Dules - Te chiero mucho 2010, Alessia - Boro Na Sou Po, Alexandra Stan - Energy, Alexandra Stan - Saxo beat, Anda Adam - Show Me, Babi minune si narcisa-haide printul meu(indianca mea), Babi Minune - Sa Vina Toti Nebunii Mei 2010, Babi Minune, Denisa si Mr Juve - Jumatate tu, jumatate eu, Babi Minune, Narcisa & Mr. Juve - Africa, Bob Taylor - Damelo, Claudia si Florin salam - Ma uit la tine ca la soare, claudia-un milion de trandafiri, Denisa, Babi Minune si Mr. Juve - Hai zi-mi pe cine, Dj Bigice & Outffit - Vejo Bonito, Dream city - one love, Florin Salam - Si Sa Moara Toata Lumea De Necaz, Florin salam 2010 jmechera mel, Florin salam si susanu - Te ador te ador, Florinel & Ioana - Te iubesc si recunosc (2010), Mr juve si morgana- cu toba si basul, Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito 2010, Nek - Cate Una Cate Doua 2010., Nicolae Guta - Beau si Beau 2010., Printesa de Aur & Mr. Juve - Te iubesc mami,
Puya feat. Connect-R - Americandrim, Roxana Printesa Ardealului - Da-mi doar un telefon, Sorinel pustiu -iubi iubi

| Lavy_4392 a răspuns:

Nicu paleru- vecine costica., Nicu paleru - eu beau vinul cu borcanul

| Lavy_4392 a răspuns:

Salam- cum sa las pe fratii mei
nicu paleru- beau vinul cu borcanul
nicu paleru- vecine costica

| Lavy_4392 a răspuns:

Puiu codreanu- imbatranesc creste fata mea

| Lavy_4392 a răspuns:

Narcisa-tigane tu ai amanta

| Lavy_4392 a răspuns:

Alex & Laura De La Orastie - Nunta Made In Romania

| Lavy_4392 a răspuns:

Basarabeanca

| Lavy_4392 a răspuns:

Hora & Benone Sinulescu - Toarna-n pahare

| Lavy_4392 a răspuns:

Emilia ghinescu turcu - hai sofere trage frana

| Lavy_4392 a răspuns:

Marin Popa - Sarba dogarilor

| Lavy_4392 a răspuns:

Petrica Matu Stoian si Constantin Enceanu - Ma dusei pe la Petrica

| Lavy_4392 a răspuns:

Petrica Matu Stoian si Constantin Enceanu - Hai sa bem

| Lavy_4392 a răspuns:

Petrica matu stoian - Mi-am luat cazan de tuica

| Lavy_4392 a răspuns:

Petrica Matu Stoian - Coace Doamne prunele.