| boNNeR a întrebat:

am si eu o intrebare.Cum as putea sa fac o statie de radio pe net. Fara sa trebuiasca foarte multe prosti In gen ca si aceasta http://www.lent.ro/chat.html# Va rog care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mariusilie2012 a răspuns:

SALUT, TU VREI O STATIE NON-STOP? ADICA sa transmiti fara oprire? Daca nu atunci faci cont pe Caster.FM, iti iei SAM si ii pui datele din CASTER in desktopul B (gasesti sus litera B)... daca vrei sa faci non-stop trebuie sa cumperi un server de back-up cu autodj (recomand WHMSonic) sau sa faci back-up in propriul PC care sa ramana mereu deschis.