| Cludiii a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu o melodie. e manea si avea versurile cam asa"ce ai facut cu viata mea mai baiatule. ai facut ce-ai vrut din mine vagabontule" sau ceva de genul acesta.Va rog mult daca stiti cum se numeste spuneti-mi! Funda la primul raspuns bun si Vot la toate raspunsurile. Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| Geo14 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FfWNkW5dukQ
Copilul Talent - Viata de Golan

6 răspunsuri:
| just4L3x a răspuns:

Adi de la Valcea - Vagabondul

| 7lucian8 a răspuns:

Cred ca este printesa de aur -vagabontule http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=FfWNkW5dukQ ...cred ca asta este melodia pe care o cauti;)