| VastoLorde18 a întrebat:

As dori daca se poate o lista de melodii rap(nu conteaza cat de vechi sunt). Funda pentru cele mai bune sugestii.

Răspuns Câştigător
| blueberryandcupcakes a răspuns:

Rappa-cand cerul plange; poetul nu cerseste; proces de constiinta; condamnati la viata;
cheloo-pericol; paranoia e mare; timp pentru mine; unde se termina visele;
ombladon-daca pozele ar vorbi; egali din nastere; made in Romania; 3 agenti si un logan; liceeni rock'n'roll;
bitza-scrisoarea unui soldat; vinul; sinuciderea unui inger; intrebari gresite;
vescan-suflet de campion; secrete; spune lumii; pasari calatoare; tineri; one life;
nimeni altu- fii ai bravilor soldati; inca o poveste; inger si demon; lautarul din beci; lupta;
parazitii- gasesti o suma pe net.ex: mesaj pentru europa; da.te.n gatu' matii; fara resentimente; etc.
si in engleza daca vrei:
lil wayne-how to love; mirror; hyfr; john; no worries; 6 foot 7 foot;
chris brown- look at me now;
busta rhymes-why stop now; touch it; gimme some more; arab money;
50 cent- in da club; my life; candy shop; many man; 21 questions; down on me;
eminem- love the way you lie; beautiful; not afraid; space bound; stan; when i'm gone etc.

1 răspuns: