| nutriday97 a întrebat:

As dori sa aflu si eu numele unei melodi.Aceasta incepe cu un sunet de chitara electrica(piesa nu este una rock), iar la refren artistul spune "all the timer". Multumesc anticipat, iar raspunsul corect automat funda.[mentionez ca este artist de sex masculin, melodia nu esti din anii '70(metafora),iar aceasta este ceva de genu actiune.Nu este Eddie Murphy! sau pink sau rox.

1 răspuns:
| DanielleDanielle a răspuns:

Salut.Daca nu ma gresesc este Green Day-All the time.Din pacate nu stiu daca au clip original insa am cautat si nu am gasit, dar poti sa vezi unul facut de fani sau sa-i vezi LIVE.http://www.youtube.com/watch?v=QWJLy1SCtPo