| Serj156 a întrebat:

Astazi am gasit pe YouTube un videoclip cu concertul lui Andre Rieu la Bucuresti dar cu titlul:,, Românaşii aplaudaşi au confundat concertul lui Andre Rieu cu Cenaclul Flacăra" https://www.youtube.com/watch?v=iP1sTR7bxQc!

Pentru faptul ca niste oameni care banuiesc, ca au platit biletul de intrare sunt criticati in acest fel nu mi se pare normal... Si uitati-va la numele canalului, inseamna,, Roman imputit".

Este normal dupa voi?

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Dupa parerea mea concertele lui Rieu au un grad suficient de prost gust si kitsch. Faptul ca cineva propaga o ura de natie prin sintagma "roman imputit" nu e niciodata normal. Comentariul insa e chiar foarte ok, e o parere respectabila facuta sub forma unui fel de pamflet, nu vad problema in acea privinta.