| Agnesia a întrebat:

Astazi dimineata am auzit un cintec francez foarte frumos. mi-a placut foarte mult. dar nu stiu cine-l canta si cum se numeste, macar. cred ca e din 2014, si se repetau cuvintele "Se va ma ut" sau ceva de genul asta. va rog frumos din suflet sa imi gasiti cantecul, caci am incercat toate sursele... merci :*

5 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Indila- SOS, ca si eu am auzit-o la radio se da destul de des.

| Croampa a răspuns:

Indilla-SOS. happy

| Cameliapantiru a răspuns:

Indila-SOS. Intr-adevar, este o melodie foarte frumoasa. Iti recomand sa asculti si celelelate melodii ale Indilei de pe albumul "Mini World'', sunt minunate! Auditie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indila- SOS

| Bogdantpu98 a răspuns:

Indila- SOS cred, bafta :*