| Stralis a întrebat:

Bun deci am o intrebare simpla..Nu stiu daca ati vazut (ex: Proximity, UFK Dubstep, NoCopyRightSounds..etc) in videoclipuri ca este o imagine si injurul imaginii este un cerc..pe cerul ala se misca ceva ma refer in functie de melodie cat de tare suna melodia (ma refer la volum) cu atat mai mult se ridica chestiile de pe cerc( chestiile alea sunt si la winamp )

1 răspuns:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Sunt anumite programe pentru asta, sau pur și simplu făcute cu Adobe After Effects.