| anonim_4396 a întrebat:

Care este trupa voastra preferata? happy Artistul preferat? big grin

13 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Delia :X

| aliceinchains a răspuns:

Am ceva trupe care-mi plac foarte mult. Dar să zicem Eluveitie, awesome band!
Ar mai fi: In Flames, Meshuggah, Muse, Cradle of Filth, Alice in Chains, Isis...
Vocaliști ar fi: Anna Murphy, James Hetfield, Chrigel Glanzmann, Anders Friden.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Trupe:Mumford And Sons, Nirvana, Queen.

Artisti:Lana Del Rey, Marina Diamandis, Florence Welch.

| CautNume a răspuns:

Evanescence, dar artisti imi plac mai multi la fel de mult (Amy Winehouse, Amy Lee, Tarja Turunen, Sting...).

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am doar una, fiindca ascult mai multe genuri de rock si metal. Cateva ar fi Children of Bodom, Megadeth, Iron Maiden, Guns n' Roses, Motley Crue, Slayer si Led Zeppelin.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Trupa : La Familia, Il-egal
Artistii : Cedry2k, Sisu, C-nick, Dragonu`, Chimie, Spike, si multi alti.

| Mădă0611 a răspuns:

Above & Beyond love struck
Armin van Buuren love struck

| Iulian03 a răspuns:

Trupa:Anonim(Guess Who Si Zekko)
Artisti:Spike, Grasu XXL, Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Saragossa Band, Boney M, ABBA, Costi Ionita etc.
Sunt mult mai multi de atat!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Artistul sau artista preferata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trupa preferata: Green Day
Artist preferat: Eminem
Ascult mai multe genuri, asa ca a fost greu sa aleg laughing.

| Indestructible a răspuns:

30 Seconds To Mars este trupa mea preferata. Iar artistul preferat, nu stiu. Jason Walker, poate. happy

| H0lz a răspuns:

Artistul preferat : Sandu Ciorba
Trupa mea preferata : Lautarii lui sandu Ciorba