| Deadpool a întrebat:

ce melodi de Punk Rock stiti?

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Asculta
all time low-weightless; i feel like dancin'; Damn If I Do Ya; de fapt asculta toate melodiile de la eihappy
the maine-inside of you; right girl;
artist vs poet-so much i never said
Boys Will Be Boys - Forever (Chris Brown Cover)
boys like girls-hero
WE the Kings - Check Yes Juliet
Aaa si asculta toate melodiile de la simple plan.Au scos un album nou,cele mai frumoase melodii sunt:freaking me out,you suck at love,astronaut,this song saved my life, can't keep my hands off you, jat lag...Mai bine asculta tot albumulhappy

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Paramore canta punk rock cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Asculta Good Charlotte-Misery, The world is Black, Emotionless, The truth etc. Good Charlotte este formatia mea preferata deoarece exprima realitatea si au un mesaj puternic.Bafta