| Anonimu95 a întrebat:

Ce parere aveti de chitarile electrice harley benton? Ar merita sa-mi cumpar? http://www.thomann.de/......h_dir.html Sunt o gramada de modele frumoase, dar nu stiu si cat de bune sunt...La cel mai bun raspuns dau funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Carmen27 a răspuns:

Depinde de ce gen de muzica vrei sa canti. De exemplu pentru metal si havymetal cele mai bune sunt Jackson, cele mai de buna calitate sunt Epiphone iar cele mai maleabile sunt Stag. Si Harley Benton sunt bune, mai ales pentru inceput.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dacă ai bani și nu ai nimic mai bun de făcut cu ei.