| QchiuQ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o chitara electrica si nu stiu ce sa iau.Eu m-am gandit la un pack cum ar fi:

http://www.fly-music.ro/......trica.html

Voi ce parere aveti?

Chitarele Harley Benton sunt bune?

Mentionez ca acustica timp de jumatate de an.

1 răspuns:
| dark22 a răspuns:

Tocmai ce mi-am cumparat si eu una la fel, numai ca a mea este pe alb, chitara e destul de decenta, dar sa nu te astepti sa canta la fel ca un gibson sau ibanez, fender etc daca o pui in sa spunem in afara cercului top10 chitara asta ar fi pe locul 11 din vreo 300 de modele... este destul de buna, bafta asta e doar parerea mea. P.S vrei mai multe informatii despre ea? cum sa o faci sa sune mai bine? add me pe skype golub.marian sau facebook alex golub, ori messenger wotbyd686, bafta iar (gratis doar cateva smecherii la sunete)